Міжнародне співробітництво

Академія будівництва України є громадською організацією, яка об’єднує понад 1700 вітчизняних та зарубіжних членів-кореспондентів. Це переважно відомі вчені, досвідчені представники галузевої освіти, проектних інститутів і організацій, будівельної промисловості України. Серед них є і лауреати Державних премій, заслужені науковці та інженери, будівельники. Академія має близько 100 партнерських організацій.

Академія здійснює міжнародне співробітництво у двох основних напрямках:

– Двостороннє співробітництво, спрямоване на встановлення взаємовигідних ділових контактів для членів Академії в галузі будівництва та архітектури;
– Проведення міжнародних виставок та семінарів, участь у розробці та реалізації міжнародних проектів в рамках європейських та міжнародних грантових програм у багатосторонніх міжнародних консорціумах.

Метою співпраці є обмін досвідом, вивчення сучасних європейських досягнень у будівельній галузі, організація громадських заходів, комерційна направленість включаючи формат «B2B» та інші.
Починаючи з 2017 року Академія почала активно розвивати діяльність пов’язану з участю в міжнародних будівельних проектах, що підтримуються Європейським Союзом. Зокрема, мова йде про такі програми, як HORIZON 2020, COSME, ERASMUS та інші.
Академія вже має певний досвід у реалізації проектів «Будинки з нульовими тепловими викидами» та низку напрацювань у технологіях підвищення енергоефективності. Водночас Академія прагне подальшого розвитку таких проектів.
В рамках міжнародної проектної діяльності Академія має намір залучити іноземних партнерів для захисту реалізації заходів захисту навколишнього середовища, виробництва екологічно чистих будівельних матеріалів тощо.
Академія має власну команду керівників проектів, які мають великий досвід і здатні підготувати проектну пропозицію, розробити бюджетний та фінансовий план та успішно його реалізувати.

Академія будівництва України запрошує до співраці та відкрита для пропозицій щодо участі у міжнародних проектних консорціумах.